ENGLISH
   آینده پروژه
فازهای در حال برنامه ریزی و آماده سازی برای اجرا در این پروژه عبارت اند از :

استخر:
استخر چهار فصل و مجموعه ورزشی در قسمت تفریحی مجتمع و در اطراف سایر امکانات این بخش در فاز اول احداث شده است که شامل : سه زمین تنیس ، زمین بسکتبال ، زمین والیبال ، زمین فوتبال چمن طبیعی و پارک بازی کودکان می باشند.

هتل:
مجموعه هتل و هتل آپارتمان های دشت نور در فضای 5 هکتاری در قسمت شمالی این مجتمع و با مشارکت یکی از برندهای معتبر جهانی در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد

دی کلینیک:
استفاده از خدمات یک دی – کلینیک و مجموعه سلامت مدرن با همکاری تعدادی از متخصصان و پزشکان مجرب مهر تاییدی بر خاص بودن این مجتمع می باشد.

شاپینگ و رستوران:
کافی شاپ و رستوران کافه لومیر با مساحت 450 متر در قلب بخش تفریحی ورزشی در کنار زمینهای تنیس، سالن بدنسازی، کلوپ سوار کاری، زمینهای مینی گلف و ... بر روی تپه ای به وسعت 3000 متر مربع واقع شده است.معماری هنرمندانه با نور پردازی زیبا و استفاده از سیستم پخش موسیقی در دو طبقه با سالن های سرپوشیده و روباز، محیطی دلنشین و منحصر به فرد ایجاد نموده است. کافی شاپ و رستوران مجتمع با منو ویژه به بهترین نحو و با استفاده از تازه ترین مواد اولیه آماده پذیرائی می لاشد که می توانید لحظات آرام و دلپذیری را در این مکان تجربه کنید.

سالن همایش و سینما

      استخر       هتل       دی کلینیک       رستوران