ENGLISH
تور آموزش سوارکاری
تور آموزش سوارکاری درلوکس ترین شهرک شمال کشور
۳روز و ۲شب اقامت در ویلای ۶یا۸ نفره
۱۰ ساعت آموزش سوارکاری همراه با امکانات ( قایق.ماهیگیری.مینی گلف...)   افتتاح فاز 1 مجتمع به دست معاون محترم رئیس جمهور

در تاریخ 1394/07/20
مدیریت مجتمع دوشنبه شب در مراسم افتتاح فاز نخست مجتمع تفریحی‌توریستی دشت‌نور که با حضور معاون رئیس‌جمهور، مسئولان استانی و شهرستانی و با دستور مستقیم رئیس‌جمهور و همزمان با دیگر پروژه‌های استان به صورت ویدئوکنفرانس افتتاح شد، اظهار کرد:
مجتمع تفریحی‌توریستی دشت‌نور در زمینی به مساحت 35 هکتار در شهر توریستی نور و در قلب پارک جنگلی این شهر در فاصله چهار کیلومتری از دریای خزر احداث شد.

وی با اشاره به اینکه شروع عملیات اجرایی این پروژه از سال 90 آغاز و همچنان ادامه دارد، افزود: این مجموعه در سه فاز طراحی شده که فاز اول آن دارای فضاهای ورزشی و تفریحی شامل مانژ سوارکاری، باشگاه بدن‌سازی، زمین‌های تنیس، فوتبال، والیبال، بسکتبال، مینی‌گلف، پیست دوچرخه‌سواری، استخر،کافی‌شاپ، پارک بازی کودکان و دریاچه‌ای برای قایق‌سواری و ماهی‌گیری است که در حال حاضر تکمیل و به بهره‌برداری رسید.

رئیس هیئت‌مدیره مجتمع تفریحی‌توریستی دشت‌نور تصریح کرد: فازهای دو و سه این مجموعه شامل ویلاهای اقامتی و سه واحد هتل و هتل‌آپارتمان است که عملیات اجرایی آن تا پایان امسال آغاز می‌شود.

وی در ادامه بیان کرد: این مجموعه با چشم‌انداز جذب گردشگران خارجی و رقابت با نمونه‌های اجرا شده در نقاط مختلف جهان و تلفیق با محیط و هماهنگی امور فرهنگی کشور عزیزمان ایران طراحی شده است.

وی افزود: مجتمع تفریحی‌توریستی دشت‌نور با احتساب زمین با هزینه‌ 190 میلیارد تومان احداث شده که با انجام اقدامات زیر ساختی در فاز یک توانست موجبات اشتغال 130 نفر را به طور مستقیم فراهم آورده و هم‌اکنون مشغول به فعالیت هستند.

رئیس هیئت‌مدیره مجتمع دشت‌نور خاطرنشان کرد: با تکمیل فاز دو و سه این مجتمع بیش از 250 نفر به این تعداد اضافه می‌شوند که در مجموع 400 نفر به صورت مستقیم مشغول به‌کار می‌شوند.

این مسئول از دیگر اهداف این مجتمع را گردشگری سلامت عنوان کرد و بیان داشت: کشورهای عراق، سوریه، آذربایجان و حتی دبی از پزشکان متخصص و متبحر بی‌بهره هستند اما پزشکان ایرانی بهترین متخصصانی هستند که در بیشتر کشورها فعالیت دارند و مورد اعتماد و وثوق آنان هستند و چون مرکزی با گردشگری سلامت وجود ندارد، این مجتمع می‌تواند به‌خوبی وارد عمل شود و گردشگری سلامت را رونق دهد.

سیروس‌کبیری از رایزنی و مذاکرات با برخی هتل‌ها و شهرک‌ها و نیز دانشگاه‌ها خبر داد و افزود: با معرفی این مراکز و صدور کارت عضویت برای مراجعان و مهمانان ضمن رونق گردشگری به اقتصاد شهر و منطقه نیز کمک شایانی می‌شود.

وی در پایان با اشاره به اینکه هم‌اکنون دریاچه این مجتمع با بیش از پنج هکتار وسعت به فعالیت اقتصادی پرورش انواع ماهیان گرمابی اختصاص داده شده، از احداث مسیر پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری در حاشیه اطراف استخر خبر داد.


  بهره برداری از کافی شاپ مجموعه
  شروع عضو گیری مجموعه تفریحی ورزشی
  باز ساری مانژ سوارکاری بر اساس استاندارد های بین المللی و تعویض ماسه دریایی که مرغوب ترین ماسه برای سم اسب می باشد
  شروع عملیات اجرائی فاز دوم ( عملیات خیابان کشی ، تاسیسات ، فاضلاب و ... )

   انتخاب به عنوان برترین های معماری

  اجرای زمینهای مینی گلف
  شروع اجرای نمای کافی شاپ و همچنین اجرای عملیات داخلی کافی شاپ
  اتمام عملیات سفت کاری کافی شاپ و اتمام سنگ نما
  اتمام سنگ فرش های زون تفریحی و فاز اول
  زمین های والیبال و بسکتبال آماده بهره برداری می باشد
  اتمام زمین های تنیس
  اتمام سنگ فرش مسیرهای مجموعه تفریحی و خیابانهای اصلی
  اجراء سنگ فرش راه اصلی فاز یک
  مجموعه بدنسازی در مرحله تجهیز داخلی
  اتمام نصب چراغها
  مانژ سوارکاری آماده بهره برداری می باشد


  راه اندازی دوربین
  تجهیز مجموعه به اینترنت بیسیم پر سرعت
  اینترنت بیسیم پر سرعت با امکان فروش اشتراک وایرلس به مهمانان مجموعه راه اندازی گردید